Kaip pirkti

Apsiprekinti Popi.lt yra visiškai paprasta. Žemiau pateikiame instrukciją, kaip viską atlikti.

  1. Radę patikusią prekę, pasirinkite dydį ir spauskite raudoną mygtuko simbolį „PRIDĖTI Į KREPŠELĮ“.
  2. Pridėjus prekę į krepšelį, atsiranda lentelė. Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę. Tiesiog spauskite „Tęsti apsipirkimą“, o pasirinkta prekė liks ,,Prekių krepšelio“ atmintyje. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite. Kai jau manysite, jog šiam kartui pakaks, spauskite ekrano dešinėje viršutinėje pusėje esantį ,,Prekių krepšelio“ simbolį ir pateksite atgal į savo ,,Prekių krepšelį“.
  3. Teks prisijungti prie savo Popi vartotojo sąskaitos. Jei tokios dar neturite, prisiregistruokite.
  4. Prisijungę ir patekę į savo ,,Prekių krepšelį“, patikrinkite, ar visos prekės ir jų kiekiai yra krepšelyje. Jei viskas gerai, spauskite mygtuko simbolį „PRISTATYMAS“.
  5. Dabar jau galite įvesti savo namų adresą, kuris išliks sistemos atmintyje. Todėl kitą kartą jo iš naujo vesti nebereikės, nebent norėsite siųsti pirkinį kitu adresu. Katu pasirinkite prekių pristatymo būdą. O jei norėsite kažką pasakyti ar tiesiog pasisveikinti su Popi kolektyvu – tai galėsite padaryti tiesiog įvedę papildomą informaciją apačioje. Kai jau viską baigsite, spauskite ant simbolio „PATVIRTINIMAS“.
  6. Siūlome dar kartą viską pasitikrinti ir, jei viskas taip, kaip norite ir kaip reikia, spauskite mygtuko simbolį „PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ“.
  7. Ir paskutinis etapas, kuriame jau galite atlikti apmokėjimą. Čia galite pasirinkti net kitą šalį (jei esate ne Lietuvoje). Popi siūlo pasirinkti iš kelių apmokėjimo būdų. Galite apmokėti per el. bankininkystę, atlikę bankinį pavedimą ar tiesiog grynaisiais (Maxima, Rkiosk ir Lietuvos spaudos kioskuose ar Perlo terminaluose).
  8. Jei mokėsite per el. bankininkystę, Popi gaus patvirtinimą apie apmokėjimą jau tą pačią dieną ir galės pradėti ruošti Jūsų užsakymą iš karto. Jei mokėsite grynaisiais ar bankiniu pavedimu, Popi patvirtinimą apie apmokėjimą gaus šiek tiek vėliau. Tai gali užtrukti 1-3 dienas (priklausomai kurį apmokėjimo būdą būsite pasirinkę).

2013 - 2023 © Popi.lt. Visos teisės saugomos.

Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Popi.lt sutikimą.